telefon : 666 381 530

Stała współpraca

Wesele i ślub są jednymi z ważniejszych momentów życia. Podobnie inne chwile, które spędzamy w gronie najbliższych. Ale też ogromnie istotne momenty w istnieniu firmy często rozgrywają się na szczeblu konferencyjno-eventowym. Wybierając nas, decydujecie się Państwo na stworzenie przez nas osobliwej, pełnej magii, uniesień zmysłów i wyjątkowej atmosfery na Waszym przyjęciu. Tylko my gwarantujemy niewyczerpaną gamę rajskich wrażeń.

Fontanny czekoladowe stanowią atrakcję na imprezie o każdym charakterze. Uświetnią zarówno wesele czy poprawiny, jak i wieczory panieńskie czy kawalerskie. Będą cieszyć się powodzeniem na kinderbalach, balach studniówkowych oraz innych młodzieżowych imprezach. Staną się punktem integrującym w czasie spotkań biznesowych, na konferencjach, szkoleniach, targach, drzwiach otwartych firmy czy innych eventach, których celem jest budowanie wizerunku i marki firmy.

Proponujemy Państwu kompleksowe usługi w zakresie wynajmu i obsługi fontann czekoladowych oraz fachowe doradztwo dotyczące szczegółów czekoladowej atrakcji.

Do współpracy zapraszamy zarówno klientów indywidualnych, jak i firmy z branży weselnej. Domom weselnym, hotelom, restauracjom i innym firmom organizującym eventy – działającym w Szczecinie i okolicach – proponujemy stałą współpracę, oferując korzystne rabaty czy ustalając indywidualne ceny.

Podejmiemy również współpracę z hurtowniami owocowymi i cukierniczymi, działającymi na terenie lub w okolicach Szczecina.

Dlaczego my?

Cel. Naszym celem jest zadowolenie klienta, dlatego do naszej pracy przykładamy się w skupieniu i z maksymalnym zaangażowaniem.

Jakość. Dysponujemy sprzętem tylko najwyższej jakości, bo wiemy, że za marką idzie wysoki standard i dzięki temu możemy sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagającego klienta.

Ludzie. Nasz zespół to ludzie z pasją, którzy nie tylko są znakomitymi fachowcami i profesjonalistami w swojej dziedzinie, ale również uwielbiają swoją pracę i potrafią budować zaufanie, zadowolenie i długotrwałe relacje z klientem.