telefon : 666 381 530

Czekolada belgijska

Serwowana przez nas czekolada jest prawdziwą czekoladą belgijską najwyższej jakości. W smaku, aromacie i wyglądzie nie przypomina żadnej z czekolad, które można zakupić w sklepie. Belgijska czekolada Callebaut, którą stosujemy do fontann, posiada jedwabistą konsystencję, zniewalający aromat i niezapomniany smak.

Czekolada do fontann Callebaut posiada 100% jakość Callebaut, a swój wysoki stopień płynności zawdzięcza masłu kakaowemu, w którego bogactwo obfituje.

Standardowa oferta zawiera możliwość wyboru spośród trzech smaków: czekolada mleczna, czekolada ciemna (deserowa) i czekolada biała.

Czekolada mleczna Callebaut występuje w kilku odmianach, od kremowych do wysublimowanych z nutą karmelowego smaku i aromatu.

Czekolada ciemna (deserowa) Callebaut dostępna jest w różnych smakach – od bardzo gorzkich po delikatne, osobliwie lekkie w smaku.

Czekolada biała Callebaut podobnie jak mleczna możliwa jest w kilku rodzajach smakowych przez kremowe po wyrafinowane w smaku z nutą karmelową. Biała czekolada Callebaut stworzona jest ze 100% masła kakaowego, najwyższej jakości mleka w proszku, najlepszego cukru i nuty naturalnej wanilii Bourbon.

Na specjalnie życzenie możemy zaproponować Państwu czekoladę bez cukru oraz czekolady o różnych smakach i kolorach.

Czekolada bez cukru Callebaut – wśród nich są 100% czekolady: mleczna, ciemna (deserowa) i biała; cukier zastąpiony jest słodzikiem.

Czekolada Caramel Callebaut jest prawdziwą belgijską czekoladą mleczną o smaku i kolorze karmelowym.

Czekolada Cappuccino Callebaut jest mieszanką belgijskich czekolad: mlecznej i białej; o smaku cappuccino i barwie kawy z mlekiem.

Czekolada Lemon Callebaut jest prawdziwą belgijską czekoladą o limonkowym smaku i zielonym kolorze.

Czekolada Orange Callebaut jest prawdziwą belgijską czekoladą o pomarańczowym smaku i kolorze.

Czekolada Strawberry Callebaut jest prawdziwą belgijską czekoladą o truskawkowym smaku i różowym kolorze.

Czekolada Honey Callebaut jest w prawdziwą belgijską czekoladą mleczną o smaku miodowym i złotym kolorze.

Takie czekolady doskonale prezentują się na imprezach, których charakter podkreślony zostanie przez owocowy aromat czekolady lub wnętrze wzmocnione będzie nietypowym jej kolorem. To rozwiązanie doskonałe dla tych, którzy uwielbiają odważne eksperymenty z kolorami i smakami.